Autoweek rijimpressie: Logan MCV Phase II

Maandag 10 augustus 2009, 20:18u door Mike in Nieuws
AutoweekAutoweek heeft weer eens in de Dacia Logan MCV gereden, ditmaal de Phase II. De rijimpressie lijkt nogal negatief te beginnen, waarbij de MCV een beetje zwart gemaakt wordt. De MCV zou een doormidden gezaagde Logan zijn, met een stuk blik erachter geplakt. Maar al snel komt redacteur Frank Jacobs terug van zijn eerste negatieve (voor)oordelen. Eigenlijk is de MCV best ruim, en op de derde zitrij heb je meer ruimte dan in de meeste andere zevenzitters... die drie keer zo duur zijn! Vrouwen gunden hem geen blik waardig in zijn MCV, maar ook dat is niet slim: de MCV rijder heeft nog geld over om zijn vrouw te verwennen, terwijl de BMW-rijder krom ligt om zijn lening met woekerrente af te betalen.

Het oordeel van Autoweek bestaat uit twee pluspunten en twee minpunten. De Logan MCV wordt vooral geprijsd om zijn verhouding volume/prijs. Ook het gebruiksgemak scoort prima, en daar zullen de twee openslaande achterdeuren (in plaats van een grote klep) zeker bij geholpen hebben. Op het punt sexappeal scoort de Dacia slecht, en laten we eerlijk wezen, hij ziet er ook niet echt uit als een Lamborghini of Ferrari (maar daar is de prijs dan ook naar!). Ook vindt Frank de Logan MCV wat rumoerig, doordat de auto wat minder gestroomlijnd is, en er een grote binnenruimte is.

De volledige rijimpressie vind je op de Autoweek site.

Met dank aan jurgbutt voor de tip!
8 reacties
Naar boven

Avatar van Ferm
maandag 10 augustus 2009, 21:21u door Ferm1

Wat een geleuter van die Frank en daar wordt hij waarschijnlijk ook nog voor betaald. Op zo'n slap verhaal zit toch niemand op te wachten. Wat mij betreft kan de redactie van Auto Week ter bezinning maar beter even |<img src=" />


Naar boven

Avatar van Ronald-2008
dinsdag 11 augustus 2009, 16:17u door Ronald-20082

Smaken verschillen blijkbaar ... nono ... ik vind de MCV een mooie auto om te zien. Daciast


Naar boven

Avatar van PetervdB.
dinsdag 11 augustus 2009, 17:42u door PetervdB. (Redactie Daciast.nl)3

Zoals ik het laatste stukje interpreteer....betiteld hij de gemiddelde dacia-rijder als slim....maar met het feit dat hij de handrem is vergeten...is hij dan zelf maar liever niet ''slim''. Op een cynische manier geeft hij aan dat je een verstandige/rationele keuze doet met de aanschaf van een Dacia, maar niet kiest voor het uiterlijk van de auto. Hij werkt voor een autoblad en zal wellicht daarom een autoliefhebber zijn en de voorkeur hebben voor BMW`s en andere dikke auto`s, waarbij je heel veel geld betaald voor naam, ''status'' en uiterlijk vertoon. Maar Dacia maakt zeker geen lelijke auto`s en heeft geen concurrentie op het gebied van prijs/kwaliteit (die laatste zin is uiteraard hoe ik over Dacia denk).


Naar boven

Avatar van arjan
dinsdag 11 augustus 2009, 18:36u door arjan4

Hoorde ik daar nou iets van jalouzie in zijn stem? naughty Vooral zijn laatste woorden zijn de waarheid als een koe. Een dacia rijder is een zéér slim iemand die nog durft te doen wat hij zelf wil en niet wat zijn buurman van hem zou willen (zien). Ik geef toe dt ik in het begin ook wat onwennig was, maar ben zeer daciast over mijn sandero geworden in de loop van de tijd. ik heb er inmiddels 17000 mooie kilometers opzitten.


Naar boven


Avatar van Rudy
dinsdag 11 augustus 2009, 18:44u door Rudy5

Ik heb net een VW Caddy 5 deurs bekeken, deze kun je toch als

vergelijking nemen met de Dacia MCV.

Waarom laten ze de VW niet in het water rijden?

Persoonlijk vind ik de MCV mooier dan de Caddy.

Vind het een flauw filmje van autoweek.. evil


Dacia Club Nederland clublid
Naar boven


Avatar van Rudy
dinsdag 11 augustus 2009, 18:49u door Rudy6

Ik bedoel filmpje... niet zo slim :D


Dacia Club Nederland clublid
Naar boven

Avatar van Luuk
zaterdag 15 augustus 2009, 16:37u door Luuk7

Onzin, die lage score voor "sexappeal". Sinds wanneer maakt een autoblad dat uit? Autobladen die zoveel arrogantie uitstralen zijn aan mij niet besteed. Laten ze zich eens beraden op hun core-business: terug naar de essentie in plaats van dit cabaret-achtige infotainment. Ze zouden van het merk Dacia nog veel kunnen leren...


Naar boven

Avatar van remcojan
maandag 24 augustus 2009, 19:02u door remcojan8

@Luuk: sinds mensenheugenis beinvloeden autobladen de smaak van de autoliefhebbers. Waarom denk je anders dat de journalisten zo verwend worden door de fabrikanten met testritjes in Zuid-Europa?


Naar boven

Reageer

Je moet geregistreerd en ingelogd zijn om te kunnen reageren.

Dacia Club Nederland - Wordt ook lid!
Als lid van Dacia Club Nederland krijg je o.a. korting bij:
Car Profession Vroemparts Duinrell Rijssens Museum / Internationaal Brandweermuseum Trendy Auto

Inloggen

Inlognaam
Wachtwoord
Geen inlognaam? RegistreerWachtwoord vergeten?

Laatste reacties

suske
31 jan '12, 20:38
ESP beschikbaar op Duster benzine-uitvoering
 
Jake
29 jan '12, 15:29
De Dacia van Jake
 
peterstupers
27 jan '12, 21:53
Afscheid van de Dacia Logan MCV
 
@ddie
15 jan '12, 23:29
Afscheid van de Dacia Logan MCV
 
peterstupers
11 jan '12, 21:29
Afscheid van de Dacia Logan MCV
 
@ddie
3 jan '12, 23:11
Afscheid van de Dacia Logan MCV
 
peterstupers
3 jan '12, 20:35
Afscheid van de Dacia Logan MCV
 
Patrick
31 dec '11, 15:49
De Dacia van Patrick
 
Henk48
31 dec '11, 09:57
De Dacia van Patrick
 
Patrick
29 dec '11, 16:58
De Dacia van Patrick

Laatste Dacia's

Dacia van Jake - IMG_0412.jpg
Dacia van roni - 4827331_2b.jpg
Dacia van Ed en Sylvia - 2012-01-16 17.02.41.jpg
Dacia van Ed en Sylvia - 2012-01-16 17.03.07.jpg
Dacia van Frans1969 - L200_SDC11070.jpg
Dacia van Frans1969 - L200_SDC11069.jpg
Dacia van Frans1969 - L200_SDC11062.jpg
Dacia van peter roof - HPIM0672.jpg
Dacia van @ddie - CIMG4187.jpg




Op het Prikbord...

Adriaan
5 feb '12, 01:46
Jippieeee sneeuw!!
 
dacia
3 feb '12, 12:21
gekocht
 
AdriaanH
6 feb '12, 09:43
Sandero 1.4MPI LPG kleppenprobleem?
 
harry
2 feb '12, 11:29
stuurbekrachtiging zoemend geluid
 
Hdi
2 feb '12, 20:33
Mistlamp gaat automatisch aan.
 
erikvanbuiten
30 jan '12, 20:53
MCV Logan
 
webmaster dacia
28 jan '12, 15:17
Test Dacia Duster 1.5 dCi 4x4 op caravantrekker.nl
 
h.smit1946@hotmail.nl
28 jan '12, 18:16
bpm
 
Arno vd Veer
31 jan '12, 19:42
Remblokken
 
Terry
24 jan '12, 19:13
zelfdenkend gaspedaal
 
Startpagina



Mede mogelijk door...

Daciast.nl wordt mede mogelijk gemaakt door:

Wizards Of Oz
Wizards Of Oz
Webhosting en webdesign

Bochane Dacia Store
De Bochane Dacia store
De 1e Dacia store van Nederland


XHTML gevalideerd CSS gevalideerd
RSS nieuwsfeed Atom nieuwsfeed